ÜrünlerimizFirmamız, elektronik güvenlik sistemleri, bilgisayar ve ilaç fabrikalarına yönelik test ve üretim cihazlarının satışını ve buna bağlı olarak teknik servis hizmetlerini vermektedir.

Kapalı Devre Televizyon (CCTV)


1991 yılında Alman Videotronic firmasının mümessilliği ile güvenlik piyasasına giren firmamız, daha sonra gerek yurt dışı gerekse yurt içi farklı firmalarla ürün yelpazesini artırarak, kapalı devre televizyon sistemleri konusunda sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Kartlı Geçiş Sistemleri


Giriş ve çıkışları kontrol altında tutamak, her isteyenin istediği yere girmesini engellemek, kartlı geçiş ve turnike sistemleri ile çok daha kolay ve güvenlidir. Gerektiğinde bu giriş ve çıkışlar için kartlı geçiş programı kullanılarak, şahıslara ve gruplara, gün ve saat bazında yetkilendirme yapılabilir.

Yangın ve Hırsız Alarmları


Özel mekanlarınızın yangına ve hırsızlığa karşı korunması için gerekli en etkili yöntem buraları yangın ve hareket algılayıcıları ile kontrol altına almaktır. Bu mekanlar, istenirse, alarm haber alma merkezlerine bağlantı yapılarak, 24 saat boyunca gözlem altında tutulabilir.